shes objektin me 90 ari toke

Shitet nga: skender 04 Nën 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Objekti me 90 ari toke
Sipërfaqe: 800 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Shes objekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim