Banes me qera ne shesh

Shitet nga: mentor 25 Qer 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Leshohet banesa me qera e mobiluar afatshkurt dhe afatgjat gjendet ne shesh te qytetit uj 24 or vendparking te vetin hyrje te dyja anet te interesuarit mund te lajmrohen 044929597+viber .

Leshohet edhe per bashkatdhetar!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim