Ipen lokalet me qera ne Ferizaj

Shitet nga: Rifat Rexhepi 06 Gsh 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Kemi lokale me qera,ne nje hapsire shum te pershtatshme dhe me cmime shum te volitshme njashtu edhe nje autoservis e cila posedon aparatet e gomave montimin qmontimin dhe karsherin per autolarje. Rrugen kryesore 10gushti ne mes brezovices dhe ferizajit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim