Ipet lokali me qera

Shitet nga: Naim Tasholli 06 Mar 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Ipet lokali me qera me fadratur 120 m2 se bashku me banjo dhe depo . Lokali gjindet ne rrugen V.Gervalla ne mes market Lauritit dhe market Gurit perball rruges 28 nentori. Parking te mjaftushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim