Ipet podrumi me qira ne qender te Ferizajit.

Shitet nga: Arian 13 Jan 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Ipet podrumi me qira ne rrugen ahmet kaqiku perball stasionit te trenit :
"Podrumi eshte 57 m2", dhe eshte i pershtatshem PlayStation ,Kafeterij, Diskotek , Rrobaqepes, Barnatore, Zyre dhe shume lloje te tjetra.
Tel : 049226587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim