Konsig Objekti 5katesh HOTEL DENLOR S

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Konsig sh.p.k 29 Qer 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
OBJEKTE 5KATESH (HOTEL DENLOR) SOJEVE
Perdhesa -- Diskoteke
KATI 1 - Restaurant
KATI 2 – Salle Dasmash
KATI 3 – Motel - 11 Dhoma + 2 Dhoma (mjete)
KATI 4 – Banesa - 3 Hyrje ka 2 Dhoma + Sallon 2 - 1 Dhome + 1 Sallon
Komplet Objekti ( sale + disko + moteli + restaurant + banesa) jane te kompletuara ne menyren me te mire te mundeshme Disko dhe Kuzhina jane zvicerane 1 Agregat I madh Uje + Kanalizim + Parking i Madh 60ari TOKE Dokumentacioni ne rregull..
NR.Kontaktues : +37745841265
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim