Konteiner Zyre Banimi Magazine Friz Rezervar

Shitet nga: Betim 18 Maj 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Kemi Kontainera te shume llojshem,
Zyre, Banimi, Toailet(WC), Magazin, Konteiner Friz, Rezervar te Ndryshum etj.
Dimenzionet:
*Kontainer Trafik per Roje (1cop) 2.5 x 2.5 m. 7 m². Pa Klim.
*Kontainer Magazin/Hekur (1cop) 6 x 2.50 m. 15 m². Pa Klim.
*Kontanjer Zyre/Banim (1 cop) 6 x 2.50 m. 15 m². Me Klim.
*Kontanjer Zyre/Banim (2 cop) 6 x 5.00 m. 30 m². Me Klim.
*Kontainer Zyre/Banim (3 cop) 6 x 7.50 m. 45 m². Me Klim.
dhe sipas dimenzioneve te kerkuara etj.

Te gjith Kontainerat e Banimit / Zyret posedojn "KLIMAT".

Kombinime te ndryshme sipas Kerkeses suaj...
Te gjitha mallrat tona mund ti gjeni me leht: Kerko 044493684

Kontakto:
Mob: 044493684
Viber: +37744493684

Adresa: Babush i Ri, Magjistralja Prishtine-Ferizaj, 23 km nga Prishtina.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim