LINA-SHITET Lokali 310m2 në Rr Gjilanit 30/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shitet: LOKALI afarist
Kuadraturë: 310 m2 Kati II dhe III
Lokacioni: Rr Rexhep Bislimi përballë Sheshit Kemajl Hetemi
Pronari: Shqiptarë
Dokumentacioni: Në rregullë
Gjendja e lokalit: i gatshëm për punë(ordinancë,sallon ondulimi,zyre etj
Çmimi shumë i volitshëm: 500 euro /m2

Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afer ETC
Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim