LINA-SHITET Lokali 32m2 në Qend. të Qytetit 15/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ''LINA'' Sot 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shitet: Lokali
Kuadraturë: 32m2
Adresa: Në Qendër të Qytetit përball Gjykatës dhe afër Restaurant Syri
Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë,
Përmomentin Lokali është i lëshuar me qera

Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim