Lokali ne shitje

Shitet nga: Jetoni 15 Nën 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: lokal
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shitet Lokali me 87m2, ne objektin Vizioni S ne rrugen Bajram dhe Gursel Sylejmani ne Ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim