MY HOME- Shitet Objekti 480m2 me 10 Ari Oborr

Shitet nga: myhomeferizaj@gmail.com Sot 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: objekti -prona
Sipërfaqe: 480 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shitet Objekti ne Fshatin Talinovc Rreth rruges Kryesore,Objekti ka 480m2 hapsir punuese ka 2 Dhoma,kuzhinen,banjo,si dhe 10 Ari oborr i Përshtashum per veprimtari te ndryshme afariste dhe me te gjitha kushtet e nevojshme si:Rrym,Kanalizim,Ujsjellës,etj..

Çmimi sipas Marrëveshjes
Tel Kontakte:
Për qdo informatë rreth Shitëblerjes mund të drejtoheni tek Agjensioni i autorizuar i Patundshmërisë MY HOME ,adresa rruga Dëshmorët e Kombit Përball ishë Shkollës Ekonomike.
Tel kontakt:
+386 49 952 204
+386 49 952 205
+386 49 952 206
+377 45 597 796-Viber
myhomeferizaj@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim