Objekt ne lipjan

Shitet nga: salih 19 Mar 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
objekti gjindet ne lipjan ka siperfaqe nje pllak ka 600 m2 objekti asht 4 kat dikun rreth 2400 m2 dhe ka nje siperfaqe rreth 10 ari parking bejm edhe ndonje ndrrim te munshem objekti gjindet te kisha ?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim