Shitet Lokali me Garazhë

Shitet nga: Selim Shabani 13 Shk 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shitet Lokali afarist me Garazhë mu në hyrjen kryesore të banesës. Banes e banuar tërësishtë.
Lokali është në rrugën Gëzim Sahiti afër të gjitha banesave dhe gjindet mu në hyrjen kryesore të Banesës.
Lokali është I lëshuar me qera.
Lokali është shumë i përshtatshëm për çfardo lloj Biznesi si dhe posedon të gjithë dokumentat në rregull.
Lokali ka 22m2.
Në lokal gjithashtu gjendet invertar për sallon bukurie.
Qmimi për m2:
Lokali: 2,000Euro m2
Garazha: 4,000
Qmimi Përfundimtar me marrveshje
Për shitje:
Personi Kontaktues
Selim Shabani
Vala: 044-694-141
Viber: +377-44-694-141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim