Vali Dyqani me gjith porcel

Shitet nga: Agjensioni i Patundeshmeris Vali Dje 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Shitet Dyqani me gjith porcel ne rrugen Regjep Bislimi perball spitalit Rajonal në Ferizaj ku ka Gjonsi 4.60metra gjersi 30 metra gjithsej 128metra me dokomentacjon i rregullt dhe pronar Shqiptar
Iautorizuar per shitjen e keti dyqani Agjensioni i Patundeshmeris Vali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim