LINA-Ipet Lokali 210m2 me qera në Rr.12Qer. 23/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr.12 qershori
Sipërfaqe: 210 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Zyra
Ipet me qera lokali i cili ka 210m2 hapësirë për biznes.
Lokali është në Përdhes dhe ka hymje të veqant,po ashtu ka ndriqim të mjaftueshëm ,parkin dhe dy wc..
Lokali është i gatshëm për punë.
Preferohet kryesisht për kohë të gjatë.
Adressa;Rr.12 Qershori afër (Caffe/Bar Akademia)
Pronar;Shqiptar
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Recakut" afër ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com
I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim