LINA-Ipet Lokali me qera 28m2,Rr.UQK 13/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr e UQK-së
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Zyra
Ipet me qera lokali i cili ka 28m2 hapësirë për biznes.
Lokali është në Përdhes dhe ka hymje të veqant,po ashtu ka ndriqim të mjaftueshëm ,parkin dhe wc..
Lokali është i gatshëm për punë.
Preferohet kryesisht për kohë të gjatë.
Adressa;Rr. e UQK-së (afër Bankës për Biznes)
Pronar;Shqiptar
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa:Rr.Recakut" afër ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com
I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim