LINA-SHITEN Lokalet 85m2,65m2,K-I-rë 12/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Adresa: Rr.Varoshit
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Zyra
Shiten: Lokalet
Kuadraturë: 85m2 dhe 65m2
Adresa: Rr.Varoshit-VIZIONI S

çmimi :1100 e/m2

Pronari: Shqiptarë
Dokumentacioni;Në rregullë,
Infrastrukturë;Kompletë
Lokalet për momentin janë të lëshuara me qera

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr ,,Ahmet Kaqiku" afër Rest.Orchide
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com
I/E Nderuar

Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim