LINA-SHITET Lokali 88m2 në Rrg. Varoshit 10/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Zyra
Shitet: Lokali
Kuadraturë: 88m2
Adresa: Rr.Varoshitë(në fillim të Rrugës)
Pronari: Shqiptarë
Dokumentacioni;Në rregullë,
Infrastrukturë;Kompletë
Lokalet për momentin janë të lëshuara me qera
Sqarim;Shiten Lokalet në Katë të Parë dhe Komplet Lokalet në Përdhesë dhe Katin e parë me 700 m2

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr ,,Ahmet Kaqiku" afër Rest.Orchide
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com
I/E Nderuar

Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim