Lokal Afarist afer Mentorit

Shitet nga: enver 06 Mar 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Zyra
Leshoj shtepine me qera prej 300 m2 ose vetem lokalin me hapesire prej 100 m2 lokali posedon gjith infrastrukturen e rregullt si dhe dokumentacion me pronar Shqipetare.
E pershtatshem per zyra Agjensioni,Depo,ambulanca,Banka Komerciale apo cdo lloje veprimtarie bisnesore
Objekti ka infrastukturen e rregulluar me standarte te larta bashkekohore,
Parkingu dhe siperfaqe e mjaftueshme para abjektit.

Cmimi - Me marrveshje
Informata me te hollesishme Tel. 044367569
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim