Shitet lokali me siperfaqe 22.60m2

Shitet nga: VIGEKO 21 Sht 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Ramadan Rexhepi Ferizaj
Sipërfaqe: 22.60 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Zyra
Shitet Lokali me hapsir 22.60 m2 ne qender te qytetit.
Lokali esht afer spitalit ranojnal dhe ka dalje ne dy rruge kryesore , esht e gatshme per pune, posedon uje,kanalizim,rrym , posedon dokumentacion te rregullt si dhe pronar Shqiptar

Shitjen e mundeson APP VIGEKO

Nr Kontaktues: 044-787-377
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim