u shiten flm

Shitet nga: gazi 03 Pri 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Ferizaj
Viqat jan dy muj e gjys pin qumsht dhe hajn
Viqat jan te fermes te lopve temija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim