ARUSHA SHITET NDRROHET SHIKO POSHT VIBER+3774560..

Shitet nga: Arusha 28 Mar 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
SHITET QENI SHARRIT 10 mijsh ESHTT SHUM I MIR DHE ESHT DUKE AUGRESU SECILEN HER MASHUMM SMS MOS DERGO MUND TE THIRRNI NE VIBER+37745606100 QEN NDRROHET VETEM ME DELE,DHIJ, VIQ JULUTE qeni eka bab eka likkun nan eka arapin e tkolve ata qe senjohin qenin mos thirrni muni me ardh me pa edhe vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim