Bik

Shitet nga: V.Xhema 20 Dhj 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet biki i cili eshte ushqyer vetem me miser dhe kullos . Per ma shum na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim