Brahama te zeza korb

Shitet nga: Sami 03 Mar 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten brahama black 3 me 1 shum te mdhaja dhe origjinal muni me thirr ne viber 0041788987916
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim