Dhi ne shitje 50 cop rac autoktone dhe disa cop ..

Shitet nga: ........... 23 Pri 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten nje tuf dhish 50 cop

dhit jan rac autoktone dhe jan shum te mira

poashtu shes edhe nje tuf dele

shihen dhe ne foto mirpo mund ti shihni dhe live

kur te doni ne ferizaj per me shum thirr

ne tel. 044 383 607

pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim