Fati Farm ben shitje ne qurave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fati Farm 15 Jan 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Fati Farm. Ben shitjen e qurave te gjalla si dhe te preme si Mas porosi 25 ero Kushton copa APO e prme 4,50 ero kg kushton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim