Gjela Brahma

Shitet nga: Toni 15 Mar 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes Gjela Brahma gjelat jane te ri dhe te vaksionuar me rregull me vaksinat LASOTA....
Pres bleres serioz
Mund te kontaktoni edhe ne Viber +37745631418
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim