Kelysh haski meshkuj dhe femra bej ndrrim

Shitet nga: Haski 21 Sht 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Jan shum te mir te ndegjueshem nena e vakcionume ka qen kelyshit jan shum te mir
Beje ndrrim me matorr normal shtoj edhe pare nese onevoja me telefon....
Mashkulli 120 femra 100 edhe ka 5ero moj mihek mashum Jo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim