Kolibe

Shitet nga: Mehmet 21 Sht 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes kolyben e qenve shum e ruajtur dhe epunur mir shum pak eperdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim