Kudretnare Pjepen i hidhur Biter Melon

Shitet nga: Luan Dje 01:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Ferizaj
Pjepri i hidhur ka vetinë e insulinës, duke shërbyer si një trajtim efektik kundër nivelit të lartë të sheqerit.Ky pjepër kontrollon prodhimin e insulinës nga trupi, duke nxitur kontrollin e sheqerit në gjak.
Ndër përdorimet e tjera të kësaj bime përfshihen edhe trajtimi i gripit dhe i ftohuri, tumoret, kolesteroli i lartë dhe psoriaza.
Pjepêri i hidhur është Antioksidanti më i fortë nga bimët ,ndihmon tretjen,shëron Bronhitisin.
Per qdo blerje ju ofroj edhe farat gratis qe ti keni te juajat viteve tjera si ndihme per njerezit qe kan nevoje per kete frut .
Sasia e limituar pershkak te sezones.
Lexoni për më shumë për pjeprin e hidhur ilaqin e mrekullueshëm
http://albanian.cri.cn/541/2014/02/21/182s129967.htm
http://www.diabetes.co.uk/natural-therapies/bitter-melon.html
Viber : +37744414790
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim