Lop me Viq

Shitet nga: Ruzhdi 19 Shk 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Ferizaj
Eshte lop me viq + 2 muj bars.
Eshte shum e mir e urt dhe e but.
Per me shum kontaktoni ne
Tel:045223439
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim