Lop mishi

Shitet nga: Burim 29 Dhj 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes lopen per mish esht shterrp qe ska majt dhe kjo esht arsyeja e shitjes lopen e kam rrit vet ne ferm ju mirpresim blers .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim