Lopa

Shitet nga: Arbeni 03 Krr 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Ferizaj
Lopa eshte e se tretes pjelle, ka pjelle me 25.01.2015 dhe eshte mbarsuar me mezat me 29.03.2015. Viçin ia kam shite.Eshte e urte dhe e lehte per mjelje, jep rreth 7-8 litër qumësht. Une tash kam nje meshtjerre dhe s'po me duhen dy lope dhe me duhen paret. Per me shume informata, kontaktoni. Pres blerës serioz.

Video :https://www.youtube.com/watch?v=fi3KphFS5sA&feature=youtu.be
Verejtje:Nje foto eshte edhe e viçit te saj që e kam shitë.
Mesazhe nuk kthej.Çmimi eshte i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim