Lope

Shitet nga: Rexhep Syla 25 Nën 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes lopen per informata me shum me kontaktoni ne numrat 044454172 dhe 044922928.
Qmimi esht me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim