MJALTE NGA QUMSHTI I BLETES MRETERESHES

Shitet nga: Mjalta 14 Sht 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Ferizaj
Mjalt nga qumshti i bletes-mbretereshes ( e bardha ne foto)-75 euro

Dylli i bletes 1kg( me paketim ne foto)-25 euro

Mjalt-12 Euro.

Vin nga Struga.
Vetem me Porosi

POROSIT NE VIBER
+377/44 957-758

Sëmundjet në të cilat duhet të përdoret mjalta nga qumeshti i bletes:

-Hipertiroidisem
-Diabet
-Hiperkolesterolemi, hipertrigliceridemi (kolesterol dhe trigliceride të larta)
-Sëmundje të zemrës dhe enëve të gjakut
-Sëmundje kronike të mushkërive
-Sëmundje të gojës, probleme me mishrat e dhëmbëve, probleme të fytit
-Sëmundje të veshkave
-Artrite reumatoide
-Probleme seksuale, probleme me riprodhimin, ndihmon në periudhat e premenopauzës
-Kancer
-Në pediatri ndihmon sidomos fëmijët e lindur para kohe ose distrofikë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim