Piknizera

Shitet nga: shaipi 12 Dhj 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes Piknizera Mashkel dhe femna jon ka 2 mujsh orgjinal kan te kryme vakcinat kejt jon shum te bukur mund te kontaktoni ket nr +37744876458 ne viber mund te kontaktoni si e shifni dhe vet ne FOTO pres pergjigje serijoze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim