Pitbull

Shitet nga: xxxx 25 Mar 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
pitbull luftark shitet dhe nderrohet me qdo gje qe na konvenon ka 9 muj ka 5 fitore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim