Pjepër i hidhur

Shitet nga: Luan 21 Sht 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Ferizaj
Pjepëri i hidhur E ul sheqerin ne gjak, eleminon guret ne veshk , ul kolesterolin, Shëron Bronhitisin,Fruti i bitter melon mundet ti zhduk qelizat e kancerit ne Pankreas, Zore te trash,Melqi,Gji,Prostat etj Pjepri i hidhur ka vetinë e insulinës, duke shërbyer si një trajtim efektik kundër nivelit të lartë të sheqerit. Ky pjepër kontrollon prodhimin e insulinës nga trupi, duke nxitur kontrollin e sheqerit në gjak. Ndër përdorimet e tjera të kësaj bime përfshihen edhe trajtimi i gripit dhe i ftohuri, tumoret, kolesteroli i lartë dhe psoriaza. Për më shumë lexoni ne dy linqet poshtë. http://albanian.cri.cn/541/2014/02/21/182s129967.htm http://www.diabetes.co.uk/natural-therapies/bitter-melon.html
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim