Pulat

Shitet nga: milot 17 Sht 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes pulat gjithsej jan 35 copa te vakcionuara dhe te rritura me ushqim bio.kemi edhe gjela afer 4kg te kti viti jan te gjith.qmimi per gjela esht12euro kurse pulat 9euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim