Shes qura dhe pula

Shitet nga: milot 01 Tet 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes 7qura dhe 11 pula vojse te shendosha jan te rritura me ushqim natyral ju mirpres ne gjdo koh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim