Shes qura dhe pula

Shitet nga: milot 30 Sht 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes pula te llojeve te ndryshme te gjitha bejn vez kam edhe 5 qura te reja ju mirpres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim