Shes qura dhe pula

Shitet nga: milot 02 Tet 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Ferizaj
Shiten 4qurana te sivjetit te racave te mdhaja dhe 30pula egjela me qmim te volitshem ju mirpres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim