Shes 1 gjel

Shitet nga: Seid 24 Shk 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes gjel ësht i mir 8 muj është i rresikshem per njerzi dhe per gjela tjer ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim