Shes Komplett Lopt eFermes

Shitet nga: Fermeri 10 Gsh 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Jan Lop Qumshtore jan me viqa ka edhe te Barsume qe Priten Mu shtuu Secila prej Tyne kan Mbi 20litra Qumshtt, lopt Jan ne Pjellen e Par dhe te dyt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim