Shes qura dhe pula te ndryshme

Shitet nga: Milot 09 Dhj 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Ferizaj
Shiten qurat dhe quranat te kti viti sidhe pula te ndryshme gjithsej jan 40copa ju mirpres ne gjdo koh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim