Shes san dhe kasht

Shitet nga: .........i.....g..... 02 Jan 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes San dhe kasht qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim