Shite pulat dhe qurat

Shitet nga: Milot 13 Tet 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten 42 pula dhe 7 qura te reja siq shihen ne foto ju mirpres ne gjdo koh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim