Shiten pulat

Shitet nga: Milot 23 Tet 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes pula dhe gjela te ndryshem ju mirpres në gjdo koh viber +37744492054
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim