Shitet viqi 5 mujsh viber + 37745606100

Shitet nga: Xx 27 Jan 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet viqi shummi mir dhe i hes esht i yshqyer me bungur han qati qitsh pres blers serijoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim