Vezë

Shitet nga: Salih 10 Mar 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
Vezët jan prej ketyre pulav dhe gjelit , çmimi i vezëve 1€ Copa , per ma shumë informata na kontaktoni në numrin qe shiheni në ekran.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim